עמוד 1
עמוד 2
עמוד 3
עמוד 4   
 

דבר העורך

בית-חננים יקרים שלום!

הגיליון השני של עיתון בית-חנן, יוצא בסימן חג הפסח. בחג זה אנו חוגגים את יציאת אבותינו מעבדות לחירות, ממצב של השפלה מתמדת לעידן של חופש והגשמה עצמית, מעשיית דברו של המלך פרעה כיחידים לעם אחד מאוחד, אשר באמצעות עזרה הדדית וסיוע איש לרעהו, עוברים 40 שנה במדבר ומגיעים אל הארץ המובטחת.

בערב החג, ישבנו בחיק המשפחה סביב שולחן הסדר וסיפרנו לדור ההמשך על היציאה המופלאה אל החופש ועל הדבקות במשימה עד להגעה לארץ ישראל. אבל לנו במושב בית-חנן יש עוד סיפור חשוב לספר. בנוסף לאותם אבות קדמונים, זוכרים אנו את האבות והאימהות של המושב, אשר לפני 80 שנה עלו לקרקע ובאמצעים דלים ביותר אך עם הרבה חזון ותושיה, יצרו כאן מושב לתפארת.

גיליון זה מוקדש לכל אותם מייסדים ציונים בעלי חזון. בטקס מכובד ניטעה לפני כחודש במושב "שדרת הראשונים" ותמונות מהאירוע מובאות בגיליון זה.

ההכנות לחגיגות ה-80 בעיצומן ובמסגרת ההכנות, בוצעו שני ערבי "אודישן" (ממש כמו בכוכב נולד) לזמרים ולשחקנים. נודה למשתתפים ולכל אלו שלא הזדמן להם להגיע בערבים אלו, זו לא היתה ההזדמנות האחרונה שלכם להציג את כשרונכם החבוי!

ולבסוף, כפי שוודאי ראיתם, שם העיתון הפעם השתנה ולא מן הנמנע שישתנה שוב בעתיד. טרם גיבשנו החלטה סופית בנושא אך כמו כל דבר חדש שנולד, גם כאן מתלבטים ה"הורים" כיצד לקרוא ל"תינוק". ההתלבטות הינה בין שמו הקודם (חניתון) לבין שמו הנוכחי. נשמח לשמוע תגובותיכם והערותיכם.

אז שיהיה לכולנו חג שמח ומועדים לשמחה.

קריאה מהנה.

יובל לוי
עורך העיתון
yuv161@gmail.com
 

דבר ועדת תרבות

חגיגות ה-80 לבית-חנן

במסגרת ארועי ה-80 למושב הוזמנה משלחת מצומצמת של ילדים ומבוגרים להתארח בבית הנשיא ,לספר לו על המושב ולקבל את ברכתו. המשלחת תגיש לנשיא הזמנה להיות אורח הכבוד בחגגיות ה-80. הביקור יתועד, יוקלט ויוקרן באירוע המרכזי.

צעדת ה-80

בשבועות הקרובים נערוך צעדה שתעבור בין האתרים ההיסטוריים של המושב, בכל אתר תתקיים הסברה על המקום. הצעדה מתאימה לכל המשפחה.

סדנאות לקראת מופע ה-80

החלו סדנאות השירה והמשחק לקראת המופע. למרות הענות של החברים אנחנו מזמינים שוב את מי שרוצה לקחת חלק לבוא ולהשתתף בחזרות. בהמשך יתקיימו סדנאות גם לילדים ולנוער שרוצים לקחת חלק במופע.

יום העצמאות

בערב יום העצמאות 19.4.2010 נקיים מסיבה לכל תושבי המושב,ילדים נוער ומבוגרים. בתוכנית: הדלקת משואות לתפארת המושב, מופע מוסיקלי בהשתתפות להקת סברס, כיבוד ועוגות תוצרת בית. המסיבה תתקיים ברחבת בית העם.

נותרו 90 יום למופע!

החזרות למופע השמונים מתחילות!!!

חזרת משחק ראשונה עם במאי המופע
תתקיים ביום ג‘, 6 באפריל, בשעה 20:30 בבית העם.
כל המעוניינים להשתתף במופע, מתבקשים להתייצב במועד.
חזרת שירה תיקבע ותפורסם במועד מאוחר יותר.

תחרות לוגו-80

תחרות בחירת לוגו ה-80 למושב בעיצומה.
זו הזדמנות אחרונה בהחלט להגיש הצעה לסמל חגיגות ה-80.
אלו שהגישו – כל הכבוד, הצעותיכם מדהימות.
אלו שטרם הספיקו אך מעוניינים להשתתף – זה הזמן לשלוח.
ניתן להעביר הצעות בכל אחת מהדרכים הבאות:
  • בעותק קשיח למזכירות המושב או לנעמי כהן.
  • במייל לאחת מהכתובות הבאות:
beit-hanan@013.net,yuv161@gmail.com
הזדרזו ושילחו עוד היום. הבחירה בקרוב!!!
עמוד 1
עמוד 2
עמוד 3
עמוד 4   
   לאינדקס גליונות
לאתר בית-חנן