עמוד 1
עמוד 2
עמוד 3
עמוד 4
עמוד 5
עמוד 6
עמוד 7
עמוד 8   
  לעמוד הבא >>  
 

חגיגות השמונים – המופע המרכזי

במוצאי שבת, כ"א בתמוז השלושה ביולי, חגגנו בבית-חנן את האירוע המרכזי של חגיגות השמונים. שנת השמונים לייסודו של המושב התאפיינה במספר רב של מפגשים ואירועים מרגשים, שהגיעו לשיאם באירוע המרכזי. אירוע זה נפתח בהתכנסות מרגשת, אליה הגיעו רבים מאלה שגדלו במושב ועזבו אותו עם השנים. רווית מטרני קיבלה בתחילת הטקס את פרס וועדת השמונים על סמל השמונים של המושב, שנבחר בקלפי של כלל התושבים.

חטיבת הגיל הרך, פתחה את המופע בשירת "המנון המושב" (הנפתח בשורה: "בבקתה אחת, בשלהי תרפ"ט"), שנכתב ליובל החמישים ע"י שי לביא. הטקס הרשמי נפתח ע"י ברכת נשיא המדינה, שהוקלטה במהלך ביקור של משלחת מטעם המושב בבית הנשיא, ועל-ידי ראובן לוין, יו"ר ועד האגודה. דבריו לוו ע"י מצגת הצדעה למפעלם ולזכרם של 71 מייסדי המושב. אחריו ברכו את החוגגים מוני אלימלך, יו"ר המועצה האזורית "גן-רווה", ואיציק נוי, יו"ר וועד המושב השכן נטעים.

במופע המרכזי ("הבולגרים במנהרת הזמן"), בהפקת "דביר הפקות", השתתפו חברות וחברים מהמושב וילדים רבים. במופע שולבו ריקודים, בהדרכת הכוריאוגרפית רינת ארוניס, שירים בהדרכת רפי סופר ומערכונים בבימויו של ג'וש שגיא. המערכונים והשירים נכתבו בסיוע כוחות מקומיים, בראשותו של רוני לוי. רבים מחברי המושב טרחו בהקמת הבמה והתפאורה, הפעלת הנוער והחזרות למופע. על המלאכה כולה ניצחו אייל שחר, שיזם את רעיון חגיגות השמונים, ויו"ר וועדת התרבות יחיעם מאיר. בנושאים הרבים שסביב אירועי השמונים והמופע המרכזי טיפלו במסירות חברי וועדת התרבות - נעמי כהן, ניצה חרלוב, אורלי גרנות, אילת אגמון, רוני לוי, טובה לוי ואילת שחר.

המופע היה משעשע ומרגש כאחד והקהל הרב נהנה מאד. יו"ר וועדת התרבות הביע בסיום הערב תקווה כי פעילות חברתית ותרבותית תמשך במושב ברוח של שיתוף ואחווה, כהמשך ישיר לאירועי שנת השמונים.

  לעמוד הבא >>  
   עמוד 1
עמוד 2
עמוד 3
עמוד 4
עמוד 5
עמוד 6
עמוד 7
עמוד 8   
   לאינדקס גליונות
לאתר בית-חנן