עמוד 1
עמוד 2
עמוד 3
עמוד 4   
 

דבר העורך

בית-חננים יקרים!

הירחון שבידכם הינו "החניתון" הראשון, הירחון של בית-חנן.

מדי חודש, ביום שישי הראשון של כל חודש, יופץ אליכם בתיבות הדואר ירחון שכזה. מטרתו העיקרית הינה לקרב את אנשי בית-חנן זה לזה.

לפני כחצי שנה ולאחר שהתגוררנו בבסיס פלמחים במשך 8 שנים, חזרנו, משפחתי ואני, למושב בית-חנן. להפתעתי גיליתי המון אנשים, שאינני מכיר. מגרש מלא בפנים חדשות מכל הגילאים, פעילות חברתית עניפה והמון אנשים טובים, ששמחים לתרום מזמנם וממרצם. בהיותי נער צעיר במושב, היו מעט מאוד אנשים במושב שלא הכרנו. נכון – הזמנים אז היו אחרים, אך אין סיבה שלא נוכל גם היום, להכיר זה את זה טוב יותר ולהשפיע בצורה חיובית על חיינו במושב.

הירחון שלנו ינסה לעשות צעד קטן נוסף בכיוון. כוונתנו היא שאתם, הקוראים, תקחו חלק פעיל בעיצובו ותהיו אחראים על חלק מתכניו.

לפני כשבועיים חזרתי עם משלחת צה"ל מהאיטי. היה זה עבורי אירוע חשוב ומעצב בחיי ובגליון זה אנסה להעביר אליכם מעט מרשמיי מאחד המקומות היותר פגועים ומוכי הגורל על פני כדור הארץ שלנו. ניסינו להכניס בגליון זה עוד נושאים רבים, שהמשותף לכולם הינו שנכתבו בידי אנשי המושב שלנו.

אז אם גם לכם יש מתכון אהוב או אולי סיפור נחמד שתרצו לשתף בו אחרים, נשמח אם תכתבו אלינו. הקשר הטוב ביותר לתגובות, הערות, הארות, רעיונות, יהי בשלב זה דרך המייל: yuv161@gmail.com.

בהמשך, בכוונתנו לנסות ללכת צעד נוסף קדימה ולהעזר באתר האינטרנט של המושב, אבל על כך עוד בגליון הבא.

לסיום – תודה רבה לכל מי שלקח חלק בהכנת גליון ראשוני זה.
מקווה שתהנו.
יובל לוי
עורך החניתון

 

חגיגות ה – 80

מתוך רצון של קבוצת חברים גדולה, הוחלט לקיים סידרת אירועים לציון 80 שנה למושב, שבשיאם יתקיים מופע בהשתתפות תושבי המקום, מופע שישקף את הווי המושב וייתן ביטוי לכישרונות מקומיים מכל הגילים.

הוקמה וועדה שמייצגת את מגוון האוכלוסיה במושב. הוועדה גייסה מימון מהמועצה האזורית ומוועד האגודה. נערכו פגישות עם מספר במאים, בסופם נבחר המתאים ביותר והמומלץ ביותר.

הפעילות החלה לפני כחודש בצוות החשיבה והכתיבה. לפי המפגשים הראשונים שנערכו והאווירה בהם - אפשר לומר שאנחנו בדרך הנכונה וכל המשתתפים במופע יחוו בוודאות חוויה מיוחדת במינה.

אנו ממליצים לכולם להיות ערניים, לעקוב אחרי הפרסומים בנושא שיצאו בקרוב, ולא לוותר על האפשרות להצטרף ולהשתתף בחוויה מיוחדת זו.

ועדת חגיגות ה – 80

נותרו 120 יום למופע!

ההכנות למופע השמונים יוצאות לדרך!!!

סדנת משחק ראשונה עם במאי המופע

תתקיים ביום שני 22 במרץ, בשעה 20:30 , בבית העם

כל הבוגרים (מעל גיל 18 ) המעוניינים להשתתף במופע,

מתבקשים להתייצב במועד

*בני נוער וילדים יוזמנו בנפרד בתאריכים אחרים

תחרות לוגו-80

אנו מכריזים בזאת על פתיחת תחרות נושאת פרסים:

עיצוב לוגו שנת ה 80- לבית-חנן!

אם יש לכם רעיון - שלחו אלינו ואולי תזכו...

*את העיצובים ניתן לשלוח למייל: yuv161@gmail.com

או במעטפה למשרדי האגודה. בהצלחה!!!

עמוד 1
עמוד 2
עמוד 3
עמוד 4   
   לאינדקס גליונות
לאתר בית-חנן